Instruktorzy PAAR

Instruktor PAAR, który poprowadzi lekcje z Twoim dzieckiem:

 • potrafi budować relację nawet z najmłodszymi maluchami,
 • kocha wodę i basen,
 • przekazuje wiedzę i uczy umiejętności pływackich poprzez zabawę,
 • roztacza aurę bezpieczeństwa, dzięki której maluchy czują się pewne siebie,
 • na zajęciach wywołuje uśmiech od ucha do ucha na twarzach swoich podopiecznych.

Nasz team liczy 99 wykwalifikowanych instruktorów
Znajdź swojego instruktora

Jeśli chcesz dołączyć do zespołu skontaktuj się z nami

  Administratorem danych osobowych jest...

  Blog

  Jak dobrze pływać pod wodą?

  Pływanie to niezwykle wymagający sport, który pozytywnie wpływa na ogólną sprawność fizyczną. Pływając, wzmacniamy wszystkie mięśnie, a zwłaszcza mięśnie pleców. Poprawiamy również siłę mięśni oraz wytrzymałość.

  Spalanie kalorii na basenie

  Chcesz schudnąć i wymodelować sylwetkę w przyjemny i szybki sposób? Wybierz pływanie! Już po 20 minutach pływania zaczniesz spalać kalorie. Co więcej, ta dyscyplina nie tylko pomoże ci poprawić stan zdrowia, ale również wzmocni kręgosłup. Czy da się schudnąć na basenie i ile kalorii spalisz, pływając?

  Trening na basenie

  Pływanie to świetny sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów, poprawę kondycji i wyrzeźbienie ciała. Jakie mięśnie pracują podczas pływania? Ile czasu trzeba spędzić na basenie? Od czego zacząć na basenie w walce z kilogramami? Masa mięśniowa, treningi pływackie Biorąc pod uwagę,…

  Jakie okulary do pływania?

  Jakie są najlepsze okulary do pływania? Jak je wybrać? Na jakie aspekty techniczne należy zwrócić uwagę? Który model jest najlepszy do pływania rekreacyjnego, a który do regularnych treningów? Odpowiadamy na te i inne pytania.

  Jakie korzyści przynosi pływanie

  Aktywność fizyczna w wodzie przynosi wiele korzyści zdrowotnych, o których być może nie zdajesz sobie sprawy. Czy regularne wizyty na basenie wydłużą nasze życie i poprawiają wydolność płuc? Jakie są korzyści z pływania? Jakie mięśnie pracują podczas wysiłku w wodzie?

  Jak nauczyć się pływać

  Na temat tego, jak nauczyć się pływać, powstało już wiele poradników. Jest to umiejętność, którą warto nabyć. Często mówi się, że osoba, która nauczyła się pływać, zrobiła to sama i nikt nie musiał jej pilnować. Czy faktycznie jest to bezpieczne? Jak można nauczyć się samemu? Czy trzeba chodzić na lekcje pływania?