Kategorie: Obozy zimowe

Tatry Gliczarów, Bukowina

Wyjazd na narty dla całej rodziny! Tatry Gliczarów

Moc atrakcji dla całej rodziny. Nauka i doskonalenie jazdy na nartach i snowboardzie.  Nauka i doskonalenie pływania. Gimnastyka Korekcyjna. Całodzienna opieka wychowawców i trenerów dla dzieci.

WILLA MAJERCZYK

Willa Majerczyk to pensjonat położony w spokojnej i malowniczej okolicy, co gwarantuje ciszę, spokój, świetną atmosferę i komfortowe noclegi. Każdego ranka będziecie mogli cieszyć się wspaniałym widokiem gór w świetle wschodzącego słońca. Znajdujemy się na wysokości 960mnpm w jednym z najpiękniejszych regionów Polski jakim jest Podhale. Pensjonat Bukowina Tatrzańska wybudowany został według nowoczesnej technologii prawie u samego podnóża Tatr w miejscowości Poronin leżącej obok stolicy polskich Tatr – Zakopanego.

Zapraszamy do naszej willi w Gliczarowie Górnym, która jest doskonałym miejscem całorocznego wypoczynku dla osób ceniących ciszę i spokój oraz piękno Tatrzańskiej przyrody.

Dysponujemy salą bankietowo-konferencyjną z drink barem.
Organizujemy imprezy okolicznościowe, pobyty świąteczne i sylwestrowe, szkolenia, ogniska, kuligi, pieczenie barana, na życzenie z muzyką góralską lub Dj-em.

Gliczarów Górny

położony jest na wysokości 1000 m n.p.m. blisko lasu, z dala od gwaru miejskiego. Czyste powietrze i lokalizacja zachęca do spacerów, czy wycieczek rowerowych, a w okresie zimowym zapraszamy na narty. Z Gliczarowa rozpościera się widok na całą panoramę Tatr, Beskid Wyspowy, Beskid Sądecki, Beskid Żywiecki i Gorce.

Willa Majerczyk położona jest w cichym i urokliwym zakątku centralnej części Poronina. Lokalizacja jest naszym największym atutem. Nasz obiekt znajduje się 100 metrów od głównej drogi w kierunku Bukowiny Tatrzańskiej, przy lesie, z bezpośrednim zejściem nad rzekę Poroniec. Posiadamy duży parking. Budynki otoczone są pięknym zielonym ogrodem w którym można zaznać ciszy i spokoju. Dla dzieci przygotowaliśmy plac zabaw z huśtawkami i małą karuzelą. Na terenie posesji znajduje się także duża góralska altanka z grillem, miejsce na ognisko, boisko do piłki nożnej, boisko siatkówki, stół do tenisa stołowego, billard oraz piłkarzyki.

Oferujemy pokoje 1-,2-,3-,4-,5-, osobowe z łazienkami. W każdym pokoju jest dostęp do bezprzewodowego Internetu oraz czajnik elektryczny i lodówka. Część pokoi posiada własny balkon. Z okien większości pokoi rozpościera się piękny widok na panoramę Tatr.

W budynku znajduje się także stołówka, w której polecamy smaczne, domowe posiłki. Wieczory można spędzić przy kominku w regionalnej Izbie Góralskiej w której istnieje możliwość organizacji różnego rodzaju imprez do 45 osób. Zimą organizujemy wyjazdy na kulig.

Tatry Gliczarów, Bukowina