Strona Główna » Basen Wola

Basen Wola 2018-09-02T20:34:23+02:00

Basen Wola

Basen Wola

Nauka pływania Warszawa – coś więcej niż zwykła aktywność

Warszawa, jako duże miasto oferuje nam dużo rozrywek. Mamy kina, duże galerie handlowe i mnóstwo innych atrakcji. Nie wszystkie one są jednak równie zdrowe dla nas co pływanie. Jest to bowiem rodzaj ruchu, który wpływa na całe nasze ciało i narządy wewnętrzne, a także najzwyczajniej w świecie poprawia humor.

Basen Wola

Mieszkając w tak dużym mieście, możliwości wyboru basenu jest dużo. My chcemy wam zwrócić szczególną uwagę na warszawską dzielnicę Wola i trzy baseny, które się tam znajdują: Basen Foka, Basen Delfin i Basen Nowa Fala. Wszystkie one oferują zajęcia dla dzieci i dorosłych na równie wysokim poziomie.

Basen Delfin i Basen Foka – nauka pływania dla dzieci

Basen Delfin i Basen Foka mogą zachęcić naszych milusińskich samą swoją nazwą 😉 nas natomiast jakością zajęć oferowanych tam przez PAAR. Nauka pływania dla dzieci jest o tyle wymagająca, że musi być połączeniem zabawy, nauki, przy zachowaniu bezwzględnego bezpieczeństwa. To czynniki, które powodują, że PAAR nieustannie cieszy się wspaniałą frekwencją.

Basen Nowa Fala – nauka pływania dla dorosłych

Jak już zachęcimy nasze pociechy do uczestnictwa w zajęciach, to czemu by nie pójść za ciosem i zapisać także siebie na takie zajęcia? Może jeszcze nie umiecie pływać, może chcecie podszlifować style które już znacie, a może wręcz chcecie przygotować się do udziały w zawodach triathlonu? W każdym przypadku PAAR może Wam pomóc i sprawić, że pływanie stanie się pasją nie tylko najmłodszych, ale i całej rodziny. Wystarczy, że wybierzecie któryś z poniższych basenów i zapiszecie się na naukę pływania grupową bądź indywidualną. Zapraszamy!

 

Basen Foka

godziny otwarcia:
pon. – pt.: 6.00 – 22.00
sob. – niedz.: 8.00 – 22.00

Basen Delfin

godziny otwarcia:
pon. – pt.: 7.00 – 22.00
sob. – niedz.: 8.00 – 22.00

Basen Nowa Fala

godziny otwarcia:
pon. – pt.: 7.00 – 22.00
sob. – niedz.: 8.00 – 22.00