Strona Główna » Basen Ursynów Hirszfelda

Basen Ursynów Hirszfelda 2018-07-31T14:58:51+02:00

Basen Ursynów

Hirszfelda

Poszukujesz miejsca, w którym ty lub twoje dziecko możecie nauczyć się pływania? Chcesz doskonalić umiejętność w tym zakresie blisko swojego domu? Postaw na Ursynowskie Centrum Sportu, a dokładniej na nowoczesny i doskonale wyposażony basen Hirszfelda, znajdujący się nieopodal stacji Imielin. To miejsce, które zapewni ci idealne warunki do nauki.

PAAR, czyli Polska Akademia Aktywnego Rozwoju, prowadzi w tym miejscu zajęcia dla, dzieci i dorosłych. Nasza doświadczona kadra oferuje kursy nauki pływania, pomagamy w doskonaleniu umiejętności pływackich oraz oferujemy ciekawe formy zajęć dla najmłodszych. Słowem, niezależnie od tego, czego szukasz – znajdziesz tu zajęcia dla siebie i swojej rodziny.

Najlepszy basen na Ursynowie

Basen Hirszfelda uznawany jest przez mieszkańców regionu za najlepszy basen na Ursynowie. Nie ma w tym nic dziwnego – to miejsce, w którym znajdziemy profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie, przestronne szatnie oraz doskonałe warunki do pływania (zarówno dla amatorów, jak i osób ćwiczących pływanie nieco bardziej profesjonalnie).

Co ważne, ratownicy na basenie Hirszfelda to również wykwalifikowana i doświadczona kadra, która dba o bezpieczeństwo wszystkich użytkowników basenu. Znajdziesz tu czujnych ratowników oraz naszych pomocnych instruktorów PAAR, którzy wspólnie dbają o to, by czas spędzony na basenie dla każdego odwiedzającego ten obiekt był czasem udanym.

Skorzystaj z oferty basenu Hirszfelda na Ursynowie

basen ursynówNasza oferta na basenie Hirszfelda jest szeroka i różnorodna, co więcej, dopasowana do potrzeb osób w każdym wieku. Możliwość spędzenia czasu w aktywny sposób jest tu dostępna w bardzo przystępnej cenie, co jest dodatkowym atutem. Już dziś zapoznaj się więc z naszą ofertą i zdecyduj się na skorzystanie z naszych zajęć.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (8 - liczba głosów, średnia ocena: 3,25 z 5)
Loading...