Loading...

Strona Główna » Stopnie zaawansowania grup

Stopnie zaawansowania grup 2018-03-05T09:25:10+02:00

Grupowa nauka pływania dla dzieci w Warszawie

W Warszawie można znaleźć wiele szkółek pływackich prowadzących grupową naukę pływania dla dzieci, ale opinie naszych Klientów nie pozostawiają żadnych wątpliwości: my jesteśmy najlepsi! Stawiamy na niewielkie grupy, do których przydzielamy dzieci ze względu na ich wiek i poziom umiejętności, dzięki czemu nauka jest bardzo skuteczna.

Nasi doświadczeni instruktorzy nauki pływania dla dzieci doskonale wiedzą, jakie zastosować techniki, by mali kursanci szybko pokonywali strach przed wodą i w krótkim czasie nauczyli się pływać. Stosują naukę poprzez zabawę, dzięki czemu uczestnictwo w naszych kursach jest dla dzieciaków wielką frajdą.

Kiedy dziecko powinno zacząć naukę pływania?

Im wcześniej zacznie się naukę pływania dziecka, tym lepiej. Jednocześnie maluch jednak musi już być na tyle świadomy, by mógł właściwie reagować na polecenia osoby uczącej. Nasza oferta dedykowana jest więc już dla przedszkolaków. U tak małych dzieci nauka pływania pozwala na osiąganie imponujących postępów.

Na naukę pływania nigdy nie jest za późno, ale najlepiej zapisać dziecko na nasze zajęcia jak najszybciej. Na nasz kurs pływania można zapisać nawet przedszkolaka, z pewnością, że będzie to dobra decyzja. Tak małe dzieci szybko uczą się pływania, a nasze zajęcia są bezpieczne oraz przyjemne dla maluchów.

Zalety grupowej nauki pływania dla dzieci

Proponowana przez nas nauka pływania dla dzieci odbywa się w niewielkich grupach, co jest naszym zdaniem optymalnym rozwiązaniem. Małe grupy pozwalają na odpowiednie zajęcie się wszystkimi uczestnikami kursu pływania. Jednocześnie grupowa nauka pływania u dzieci daje najlepsze skutki.

Nauka pływania dla dzieci w grupie to dla najmłodszych najlepszy pomysł. Dlaczego? Dzieci w grupie czują się raźniej, poza tym spotkanie z rówieśnikami na basenie jest też dla nich doskonałą formą zabawy i rozrywki. Nasze grupowe zajęcia są więc dla nich niezwykle przyjemne.

Wpływ pływania na zdrowie i rozwój dziecka

Pewnie wszyscy rodzice zdają sobie sprawę z tego, jak ważna jest aktywność fizyczna dla prawidłowego rozwoju dziecka oraz jego zdrowia. Jednocześnie współcześnie dzieci niełatwo jest zachęcić do sportu. Nauka pływania i samo pływanie na pewno wzbudzą entuzjazm, a korzyścią tego będzie między innymi korygowanie wad postawy, częstych u dzieci.

PRZEDSZKOLAKI

RYBKI

REKINY