Loading...

Strona Główna » PRZEDSZKOLAKI

PRZEDSZKOLAKI 2018-03-05T09:33:22+02:00

Nauka pływania dla przedszkolaków Warszawa

Najmłodsze dzieci (3-4 rok życia)

Wcześnie rozpoczęta nauka pływania daje doskonałe skutki. Gdy dziecko nauczy się pływać już w przedszkolu, od najmłodszych lat będzie mogło czerpać korzyści, jakie daje ten sport. Niewykluczone nawet, że stanie się to jego prawdziwą pasją i zacznie uprawiać ten sport wyczynowo.

Każdy człowiek powinien umieć pływać, jest to ważne choćby dla bezpieczeństwa, gdyż umiejętność ta może przydać się w wielu sytuacjach. Zachęcamy więc rodziców, by zadbali o tę umiejętność u swoich dzieci, jak najwcześniej zapisując je na nasz kurs pływania. Korzyści z tego będą nie do przecenienia.

Grupa dla dzieci które dopiero zaczynają przygodę z wodą. Zajęcia te są prowadzone w małych grupach (maksymalnie 3 osobowych) przez  instruktorów PAAR znajdujących się w wodzie by zapewnić maksymalny komfort zajęć i 100% bezpieczeństwo.

Zalety rozpoczęcia nauki pływania w przedszkolu

Małe dzieci mają w sobie naturalną ciekawość świata, bardzo szybko się uczą, a przy tym mają dużo odwagi. Przedszkolaki mogą więc uczyć się pływać dużo łatwiej niż dorośli, którzy nieraz szybko tracą wiarę w siebie i nierzadko boją się wody. Z tego powodu zachęcamy do zapisywania na nasz kurs pływania już tak małe dzieci.

Pływanie to sport dający wiele korzyści dla zdrowia. Maluchy, które zaczynają naukę pływania w naszej Akademii, mogą uniknąć wad postawy i innych wad rozwojowych, które często pojawiają się u starszych dzieci. Przede wszystkim jednak tak wczesna nauka jest najefektywniejsza.

Najlepsze kursy pływania dla przedszkolaków w Warszawie

Nasi instruktorzy nauki pływania doskonale wiedzą, jak skutecznie zachęcić przedszkolaki do tego zadania i jak sprawić, by zajęcia te były przyjemne oraz bezpieczne. Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu takich kursów i jesteśmy liderem gdy chodzi o naukę pływania dla przedszkolaków w Warszawie.

” Z nami Twoje dziecko będzie szczęśliwe i poczuje smak sukcesu. Na naszych zajęciach dzieci uczą się systematyczności i koncentracji, które kształtują ich charakter. “