O nas

15 lat temu doświadczyłem niepełnosprawności i dzięki pływaniu doszedłem do pełnego zdrowia. Tak zrodziła się misja życiowa aby pasją do pływania zarazić absolutnie wszystkie dzieci i ich rodziców. Taki dług wdzięczności do spłacenia“ Augustyn Stryjczak (jeden z założycieli)

Razem z nami

Dzielnica Mokotów
Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji
OSiR Mokotów
OSiR Żoliborz
Sportowa Warszawa

Z drugim założycielem klubu Łukaszem Grzywaczem poznaliśmy się w pracy na jednej z warszawskich pływalni. Kiedy przyglądaliśmy się panującym standardom podczas prowadzonych zajęć, doszliśmy do wniosku, że dzieci które pływają w dużych 10-15 osobowych grupach prowadzonych przez jednego instruktora nie korzystają w pełni z zajęć, co przekłada się na efekty i wydłuża czas nauki pływania. Bardzo często dochodziło do sytuacji, że dzieci nie widząc postępów zniechęcały się do dalszych zajęć i samego pływania.

W tak wielkich grupach szczególnie podczas oswajania z wodą i w pierwszym etapie nauki, ciężko mówić o zapewnieniu komfortu dzieciom, który jest niezwykle ważny w pływaniu bo pozwala dziecku rozluźnić mięśnie i prawidłowo wykonywać kolejne ćwiczenia.

Obaj jesteśmy rodzicami i wiemy doskonale czego potrzebują dzieci. Dzięki pracy jako instruktorzy i trenerzy personalni zdobyliśmy szerokie doświadczenie w nauce pływania dla dzieci i dorosłych oraz osób z niepełnosprawnościami. Obaj nauczyliśmy pływać tysiące dzieci.

Dlatego właśnie postanowiliśmy stworzyć nową jakość nauki pływania. Wspólnymi siłami rozpoczęliśmy działalność edukacyjną Klubu sportowego nastawionego nie na medale ale na rozwój i bezpieczeństwo dzieci. Stworzyliśmy małe grupki 3-4 osobowe, które pozwalają instruktorom podejść indywidualnie do potrzeb każdego dziecka. Dzieci wymagające szczególnej opieki uczymy indywidualnie.

Szkolimy naszych instruktorów jak budować relacje z uczestnikami zajęć aby kształtować w dzieciakach takie cechy jak pewność siebie i odwaga w zdobywaniu nowych umiejętności, które przekładają się codzienne życie w przedszkolu, szkole czy w przyszłości pracy zawodowej.

W czasach w których rodzice często pracują w nienormowanych godzinach, a dzieci mają dużo różnorodnych zajęć niełatwo jest znaleźć czas na zajęcia sportowe, dlatego właśnie stworzyliśmy elastyczny grafik zajęć pozwalający dobrać dogodną godzinę i zapisać się na naukę pływania o każdej porze roku.

Wyznajemy zasadę, że sport ma przede wszystkim rozwijać ciało i umysł oraz budować zdrowe nawyki na całe życie.

Na naszych zajęciach najważniejszy jest uśmiech dziecka!

To pewnie dlatego zdobyliśmy zaufanie już ponad 4000 rodziców, którzy co tydzień powierzają nam swoje najcenniejsze skarby.

Poznaj opinie uczestników

i zobacz jak zdobyliśmy zaufanie przeszło 4000 rodziców