Loading...
Nauka pływania dorośli 2017-09-12T18:08:23+00:00

Nauka pływania dla dorosłych

Jeżeli  chcecie Państwo  poprawić nauczyć się pływać od podstaw, udoskonalić swoją technikę lub zgubić zbędne kilogramy czy też przygotować się do triathlonu z nami z pewnością osiągniecie swój cel. Na drodze spotkania uczenia  dorosłych często spotykamy się z różnymi barierami i lękami które wpływają w istotny sposób na szybkość nauki pływania. Z naszego doświadczenie jednak wyniki iż, najważniejszą kwestią jest przełamanie się i przyjście na 1 trening. Po podjęciu tej decyzji istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, iż osiągniecie swój zamierzony cel co zarazem przyniesie wielką satysfakcję. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów istnieje możliwość przyjścia za jednorazowo płatne zajęcia próbne, nie trzeba wykupywać od razu całego pakietu zajęć. 

Marzysz, by swobodnie czuć się na basenie, w jeziorze lub w morzu, ale sądzisz, że w dorosłym wieku nie przyswoisz sobie niezbędnych do tego umiejętności? Podczas organizowanych przez nas zajęć udowadniamy, że na naukę pływania nigdy nie jest za późno. Przekonaj się już dziś, zapisując się na profesjonalny kurs pływania dla dorosłych.

Wszystkich dorosłych serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w indywidualnej nauce pływania. Zajęcia dostosowane są zarówno dla potrzeb osób początkujących, jak również tych, które chcą udoskonalić swoją technikę pływania. Lekcje prowadzą doświadczeni i wykwalifikowani instruktorzy, zapewniający maksymalne bezpieczeństwo i skuteczność lekcji.