Loading...

Strona Główna » Pływanie

Pływanie 2018-08-03T14:34:16+02:00

Nauka pływania

Nauka pływania to idealne rozwiązanie, jeśli wymarzony wyjazd nad morze już blisko, znajomi zachęcają do wyjścia na basen, ale wciąż nie czujesz się swobodnie w wodzie? Chcesz wziąć udział w nauce pływania dla początkujących? A może wolisz udoskonalić posiadane już umiejętności? Zapraszamy do udziału w lekcjach pływania z instruktorem na basenach na warszawskim Ursynowie.

Specjalizujemy się w organizacji kursów pływania zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dla dorosłych. Prowadzimy zajęcia indywidualne oraz grupowe, zawsze dostosowane do poziomu zaawansowania i możliwości uczestników. Wszystkie kursy pływania prowadzone są przez naszych doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów.

Ćwiczenia na basenie

Z przyjemnością zachęcamy też do udziału w terapeutycznych zajęciach aquaterapii. Dedykujemy je wszystkim osobom z wadami rozwojowymi, niepełnosprawnym, z dysfunkcjami, kobietom w ciąży oraz seniorom, którzy chcą wzmocnić swoje ciało. Zajęcia oparte są na cenionej i uznanej na całym świecie metodzie hydroterapii Hallwicka.

Aquaterapia

W trakcie prowadzonych zajęć oswajamy z wodą wszystkie osoby bez względu na wiek i poziom sprawności fizycznej. W efekcie po ukończeniu zajęć uczestnicy stają się samodzielnymi pływakami, zdolnymi do podjęcia dalszej nauki grupowej bez uczucia lęku i wstydu. Serdecznie zapraszamy do udziału w terapii!

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 - liczba głosów, średnia ocena: 5,00 z 5)
Loading...