Kategorie: Blog

Udana zima z PAAR. Obozy dla dzieci na białych stokach

Obozy dla dzieci na białych stokach

PAAR to nie tylko najlepsza szkoła pływania w Warszawie. Jesteśmy świadomi, że zimą nie chcecie się ograniczać do spędzania czasu wolnego na basenie, a marzy Wam się także zima na stoku. Jest to wspaniała alternatywa a do tego możliwość spędzenia wolnego czasu także z poznanymi na nauce pływania znajomymi.

Obozy w górach dla dzieci

Idąc więc tym tropem, PAAR organizuje obozy w górach. Zapewniamy tam nie tylko regularne lekcje szusowania po okolicznych stokach, ale i popołudniowe rozrywki dla dzieci. Tym samym rodzice, zakwaterowani w wysokiej klasy hotelu mają czas, żeby zająć się sobą, zrelaksować ciało i umysł.

Obozy narciarskie

Podobnie jak przy nauce pływania, także i na stokach dbamy o wykwalifikowaną kadrę, która zaoferuje szkolenia tak dla dzieci, jak i dla dorosłych. Będzie to rozrywka dla całej rodziny. Zajęcia są prowadzone na różnych poziomach zaawansowania. Jak zawsze dbamy, aby nauka była połączona z zabawą, więc śmiało możemy zagwarantować, że Wasze maleństwa pokochają także zimowe sporty.

Obozy zimowe

Obozy zimowe to jednak nie tylko szaleństwa na wyciągach narciarskich. Zakwaterowanie zapewniamy w hotelach oferujących Spa i najwyższy komfort. Dzięki temu Wy się zrelaksujecie, podczas gdy Wasi podopieczni, ze swoimi nieskończonymi pokładami energii, będą czas spędzać w zorganizowanym przez nas zimowym przedszkolu. Milusińscy będą tam wspaniale spędzać czas na grach, zabawach, a także nauce języka angielskiego. Po tym wszystkim zapraszamy na wspólne wyjścia na miasto i inne rozrywki dla całej rodziny.

Zima w Dolomitach

Wyobraźcie sobie taki idealny dzień, gdy przedpołudnie spędzacie na skąpanych w słońcu wyciągach – Wy w pełni odprężeni, a Wasi mali bohaterzy roześmiani i szczęśliwi. W międzyczasie jakiś pyszny lunch, złożony z włoskich smakowitości.
Później Wasze dzieci kontynuują zabawę pod okiem animatorów, w czasie gdy Wy relaksujecie się w Spa. Następnie wyjście na miasto, a wieczorem dla chętnych wieczorne wyjście na narty czy apres-ski.

Brzmi bajecznie? Staramy się, aby rzeczywiście tak było, a taki obóz zimowy stał się źródłem niezapomnianych wspomnień dla każdego z Was. Co cudowne mogą z tego skorzystać wszyscy: dorośli i dzieci, a także mniej i bardziej zaawansowani w sportach zimowych. To jak? Widzimy się na stoku?