Kategorie: Blog | Obozy zimowe

Rodzinne obozy zimowe  – ferie na sportowo i rodzinnie

Ferie już tuż, tuż. Jeśli jeszcze nie zajęliście się organizacją odpoczynku dla siebie i swoich maluchów, to mamy dobrą wiadomość! Już nie musicie. PAAR zorganizuje wszystko za Was! Wam pozostanie tylko spakować się i dobrze bawić, korzystając rodzinnie z białego szaleństwa.

Rodzice! Nie odkładajcie swoich pasji!

Wielu z Was jest na takim etapie w życiu, że cały wysiłek koncentruje na dziecku. Swoje pasje odkłada na czas, gdy dziecko będzie mogło podróżować samotnie i wtedy będziemy mieć trochę czasu dla siebie. W rezultacie, póki dziecko nie jest jeszcze w pełni samodzielne, wolicie wybrać wspólne ferie niedaleko miasta w jakimś domku lub pensjonacie. Pamiętajmy jednak, że zadowolony i zrelaksowany rodzic może przynieść swojemu maluchowi dużo więcej pożytku niż ten zmęczony i sfrustrowany. Warto więc, dbając o dobrą rozrywkę dla naszych pociech zadbać i o siebie.

Obozy rodzinne – wspaniały czas dla dzieci i dorosłych

Idealnym połączeniem rozrywki dla najmłodszych i ich opiekunów – czyli dzielnych rodziców, są właśnie zimowe obozy rodzinne. W tym czasie i Wy będziecie mogli odświeżyć, a może wręcz nauczyć się jazdy na nartach i zarazić tym sportem swoje dzieci. Dodatkowo będziecie mogli wspólnie skorzystać z zorganizowanych kuligów, klimatycznych ognisk i innych zimowych atrakcji. Po południa dzieci mogą spędzać w swoim gronie, pod bacznym okiem animatorów, a Wy na wylegiwaniu się z książkami przed kominkiem.

Rodzinne obozy zimowe – czas spędzony razem i osobno jednocześnie

Takie ferie będą stanowiły idealny balans pomiędzy czasem spędzonym wspólnie i osobno. Dzieci będą się czuły bezpiecznie wiedząc, że kochający rodzice są tuż obok, a rodzice będą mieli czas na relaks, nie musząc przejmować  się całodobową opieką nad dzieckiem. Dzięki doświadczonym instruktorom i animatorom będziecie mieć pewność, że Wasze skarby znajdują się w najlepszych rękach.

Rodzinne obozy zimowe – PAAR zajmiemy się organizacją a Ty się zrelaksuj

Przyznajcie się sami, że wizja zorganizowanego odpoczynku jest niezmiernie kusząca. Nie dość, że nie będziecie się musieli przejmować samą organizacją wyjazdu i zapewnieniem rozrywki sobie i dzieciom, to jeszcze będziecie mieć pewność, że cała Wasza rodzina jest bezpieczna, pod dobrą opieką.

Wspólne wspomnienia i doświadczenia – bezcenne

Na pewno wiecie jak bezcenne są wspólne chwile z dzieckiem albo jak zapada w pamięć uśmiech rozbawionego i szczęśliwego brzdąca. Obozy zimowe to nie tylko wspaniały relaks dla całej rodziny, ale i powód do wspomnień na wiele, wiele lat. Dzięki takim właśnie chwilą budujemy z dziećmi piękne relacje, które przynoszą niewymierne korzyści dla wszystkich. Zapraszamy więc do zapoznania się z ofertą PAAR.