Kategorie: pływanie

PAAR

czyli Polska Akademia Aktywnego Rozwoju to przede wszystkim Klub Sportowy, w którym każdy Mieszkaniec Ursynowa zazna smaku satysfakcji z osiągniętych postępów w pływaniu.

Ze sportem jesteśmy związani od najmłodszych lat.

Poprzez pracę na wielu obiektach sportowych w Warszawie w charakterze instruktorów pływania oraz trenerów personalnych zdobyliśmy szerokie doświadczenie w nauce pływania. Kiedy przyglądaliśmy się panującym standardom podczas prowadzonych zajęć, doszliśmy do wniosku, że dzieci które pływają w dużych 10-15 osobowych grupach prowadzonych przez jednego instruktora nie korzystają w pełni z zajęć, co przekłada się na efekty i wydłuża czas nauki pływania.

Bardzo często dochodziło do sytuacji, że dzieci nie widząc postępów zniechęcały się do dalszych zajęć i samego pływania. Wtedy właśnie 11.03.2013 r. postanowiliśmy wyznaczyć wysokie standardy i stworzyć nową markę nauki pływania SwimZone.

A już rok później przybraliśmy nowe barwy i wspólnymi siłami rozpoczęliśmy działalność edukacyjną działalność Klubu pływackiego stowarzyszenia PAAR czyli Polska Akademia Aktywnego Rozwoju,  która na pierwszym miejscu zawsze będzie stawiała jakość prowadzonych zajęć!!!
W czasach w których dzieci mają dużo różnorodnych zajęć, a rodzice często pracują w nienormowanych godzinach pracy trudno jest znaleźć czas na kolejne zajęcia.Dlatego właśnie dysponujemy liczną kadrą instruktorówtrenerów pływania oraz stworzyliśmy elastyczny grafik by zadowolić nawet najbardziej wymagających.
Dla nas ważny jest Państwa czas, dlatego jeżeli chcecie by dziecko pływało w grupie a jego brat lub siostra miało w tym samym czasie zajęcia indywidualne nie stanowi to dla nas żadnego problemu. Córka pragnie pływać z panią trenerką a syn z panem trenerem to dla nas to żaden problem ponieważ w naszej szkole nauki pływania pracuje przeszło 23 instruktorów i trenerów.

DLACZEGO WARTO  PŁYWAĆ Z NAMI ?

• Małe grupy
  • Wykwalifikowana kadra
  • Nauka przez zabawę
  • Odrabianie nieobecności
  • Indywidualne podejście do klienta
  • Zajęcia terapeutyczne – Hydroterapia (metodą Halllwick)

Zapraszamy bardzo serdecznie! Ruszamy już od 8 września!
Do zobaczenia na BASENIE!

Polska Akademia Aktywnego Rozwoju.

Paar.edu.pl

facebook.com/polskaakademiaaktywnegorozwoju