Kategorie: nauka pływania dla dzieci

Gdzie można nauczyć się pływać na Mokotowie?

Dobra! Decyzja podjęta: idziemy uczyć się pływać/zapisujemy dzieci na naukę pływania! Super! Wiemy jak ważne jest wykonanie pierwszego kroku  ku przyszłym sukcesom, także gratulujemy!  Co jednak robić  dalej? Zaczynamy się wtedy zastanawiać jaki basen wybrać? Czy indywidualna nauka pływania będzie lepsza, czy może jednak grupowa nauka bardziej się sprawdzi. Widać nawet podjęcie bardzo słusznej decyzji powoduje dużo kolejnych wątpliwości. Od czego jednak macie nas? Już spieszymy z kilkoma radami, a co więcej – z konkretną propozycją!

Zacznijmy więc od formy szkolenia.

Indywidualna nauka pływania

Każdy z nas ma swoje potrzeby i oczekiwania. Ważne jest by je spełniać, aby z nowej przygody z pływaniem czerpać jak najwięcej przyjemności i satysfakcji. Niektórzy z nas wybierają więc zajęcia indywidualne, ponieważ chcą podszkolić tylko jakieś konkretne umiejętności. Niektórym z nas jest też trudno odnaleźć się w grupie i tu także tego typu zajęcia wyjdą nam naprzeciw. A może nasza córeczka chce koniecznie mieć panią instruktor a synek pana? W tej sytuacji, dla dobra naszych podopiecznych, staramy się dostosować do tych potrzeb. Bardzo dobrze! Najważniejsze jest by dzieci czerpały z nauki pływania radość i chodziły na lekcje z coraz to nowymi pokładami entuzjazmu.

Grupowa nauka pływania

Nauka pływania dla dzieci to często coś więcej niż tylko zdobycie nowych umiejętności. Z pozycji rodzica patrzymy na to jako na inwestycję w przyszłość i zdrowie naszego ukochanego maleństwa. Pływanie dla dzieci to jednak także dawka zabawy ze swoimi rówieśnikami. I o to chodzi! Tylko wtedy nauka pływania dla dzieci ma sens gdy spełnione są wszystkie te warunki. Jeżeli więc nasz młody pływak oczekuje współtowarzyszy w tej przygodzie to zajęcia grupowe są dla niego! A co z dorosłymi? Dla nas także spotkanie nowych ludzi, wspólna motywacja i osiąganie wspólnych celów są ważne. To ma być też wartościowy pod każdym względem czas dla nas! Nie ma też nic złego w małym elemencie współzawodnictwa w grupie 😉

No więc szukamy odpowiedniej szkoły pływania, która spełni  nasze potrzeby i oczekiwania. Dobra wiadomość jest taka, że mamy konkretną propozycję. PAAR prowadzi zajęcia między innymi na basenie:

OSiR Mokotów tj. basen przy ulicy Niegocińskiej 2

Pasuje? Kusimy więc dalej! Proponujemy tam dla Was całą paletę możliwości: indywidualna nauka pływania, grupowa nauka pływania, nauka pływania dla dzieci, nauka pływania dla dorosłych. Nasz zespół instruktorów jest duży, także z pewnością dostosujemy się do Waszych indywidualnych potrzeb. Wszyscy nauczyciele w PAAR są doświadczeni tak w pracy z dorosłymi jak i dziećmi, także zapraszamy śmiało całe rodziny. Tylko uwaga: nasza kadra skutecznie zaraża miłością i pasją do pływania!

Pływanie jest fantastyczne i dla naszych ciał i dla umysłów. Pozwólmy więc czerpać z tego sportu to co najlepsze: zdrowie, radość, przyjemność, odprężenie. Myślmy już o przyszłych wakacjach i wspólnym wartościowym czasie spędzonym na rodzinnym pływaniu. Gwarantujemy, że nic nie zastąpi takich wspomnień. W takim razie: czepki i okularki w garść i jedziemy na Mokotów!