Strona Główna » Baseny » Basen Mokotów ul. Niegocińska

Basen Mokotów ul. Niegocińska 2017-11-15T08:23:09+02:00
BasenNiegocinska

Basen Mokotów

Basen Mokotów u. Niegocińska 2  – pływalnia znajdująca się przy ul. Niegocińska 2 to miejsce gdzie PAAR  czyli Polska Akademia Aktywnego Rozwoju prowadzi zajęcia za zakresu nauki i doskonalenia pływania dla dzieci i dorosłych.

Mokotowski basen przy ulicy Niegocińskiej to miejsce spotkań dzieci i dorosłych, którym bliskie są sporty wodne. Zapraszamy osoby pływające, w każdym wieku i na różnym poziomie umiejętności. Wspólnie możemy udoskonalić umiejętności dzieci i dorosłych, aby pływanie było przyjemniejsze.

Stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo i komfort użytkowników basenu. Nad Państwa bezpieczeństwem czuwają ratownicy, dzięki czemu nawet najmłodsi pływacy są całkowicie bezpieczni. Nasi instruktorzy pływania to wykwalifikowana kadra, doskonaląca umiejętności kursantów w każdym wieku.

Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci i dorosłych

Oferujemy naukę pływania zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Wiemy, że żaden wiek nie jest przeszkodą w doskonaleniu umiejętności pływania i rozwijaniu pasji do sportów wodnych, dlatego zapraszamy kursantów w każdym wieku! Uczymy od podstaw i rozwijamy umiejętności osób już pływających.

Nad całym procesem nauki czuwają zarówno instruktorzy, jak i chroniący bezpieczeństwa kursantów ratownicy. Wiemy, że u każdego nauka przebiega inaczej, dlatego staramy się indywidualnie pochodzić do każdej z uczonych osób, aby cały proces przebiegał nie tylko efektywnie, ale i przyjemnie.