Basen Włochy 2017-11-15T08:18:19+00:00

Basen OSIR Włochy – pływalnia znajdująca się przy ul. Gładka 18 to miejsce gdzie PAAR czyli Polska Akademia Aktywnego Rozwoju prowadzi zajęcia za zakresu nauki i doskonalenia pływania dla dzieci i dorosłych.

Basen OSIR Włochy

Basen OSIR Włochy to miejsce spotkań dla osób w każdym wieku, które kochają pływanie lub dopiero chcą się go nauczyć. Basen OSIR Włochy jest doskonałym miejscem dla dzieci i dorosłych, którzy postanowili rozpocząć swoją przygodę z pływaniem i sportami wodnymi. Nasz basen jest najlepszą pływalnią dla osiągnięcia takich celów.

Basen to nie tylko nauka pływania i świetnie spędzony czas, ale również pełne bezpieczeństwo. Czuwa nad nim grono instruktorów i ratowników, zapewniających pełną uwagę i opiekę nawet najmłodszym pływakom. Dzięki temu spokojni mogą być rodzice dzieci, które spędzają czas na naszym basenie.