Strona Główna » Basen Koncertowa

Basen Koncertowa 2018-07-31T23:12:13+02:00

Basen Koncertowa

Basen Koncertowa to jedno z tych miejsc, w które warto udać się gdy chcemy aktywnie spędzić czas w przyjemnym i spokojnym miejscu. Obiekt znajdujący się niedaleko stacji metra Ursynów, a dokładniej pod adresem ul. Koncertowa 4, to miejsce, w którym popływasz, zrelaksujesz się i odpoczniesz. Przystosowany zarówno do potrzeb najmłodszych, jak i oczekiwań osób dorosłych.

Basen ten jest jednym z miejsc, w których regularnie organizujemy naukę pływania dla dzieci i dorosłych. Nasze zajęcia są skierowane zarówno do osób początkujących, które chcą nauczyć się pływać, jak i tych, którym zależy na doskonaleniu techniki pływania. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów.

Najlepszy basen na Stokłosach

Co wyróżnia basen Koncertowa na tle innych obiektów? Przede wszystkim pływalnia ta położona jest w bardzo dogodnej lokalizacji, dzięki czemu dojazd do niej nie stanowi żadnego problemu. Poza tym jest to przestronny, czysty i doskonale wyposażony obiekt, który jest w stanie spełnić oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego odwiedzającego.

Co ważne, w basenie Koncertowa pracują doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści, którzy dbają o komfort i maksymalne bezpieczeństwo użytkowników basenu. Nasi instruktorzy prowadzący tam zajęcia posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty i szkolenia oraz spore doświadczenie, a swoje obowiązki wykonują z prawdziwą pasją. Dzięki temu pobyt w basenie Koncertowa to zawsze przyjemnie spędzony czas.

Skorzystaj z oferty basenu Koncertowa w Warszawie

Podsumowując, jeśli szukasz basenu w okolicach stacji Ursynów, który zapewni ci idealne warunki pływania oraz szeroką i różnorodną ofertę zajęć – propozycja basenu Koncertowa jest dokładnie tym, czego potrzebujesz. To miejsce, w którym miło spędzisz czas, zadbasz o swoją formę i kondycję fizyczną. Wszystko to w bardzo dobrej cenie. Przekonało się o tym już wielu stałych bywalców tego obiektu.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (5 - liczba głosów, średnia ocena: 4,00 z 5)
Loading...