Strona Główna » Basen Aqua Relaks

Basen Aqua Relaks 2018-04-16T14:35:05+00:00

Basen Aqua Relaks

Poszukujesz nowoczesnego i komfortowego basenu na Ursynowie? W takim razie powinieneś sprawdzić ofertę basenu Aqua Relaks, znajdującego się w bliskim sąsiedztwie stacji metra Kabaty. Basen ten mieści się przy ulicy Wilczy Dół 4 i oferuje niezwykle komfortowe warunki, idealne dla osób w każdym wieku.

To właśnie na terenie tego basenu Polska Akademia Aktywnego Rozwoju prowadzi regularne zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Oferujemy naukę pływania dla początkujących i kursy pozwalające doskonalić umiejętność pływania (przeznaczone zarówno dla osób dorosłych, jak i dzieci). Każdy może znaleźć więc coś dla siebie.

Najlepszy basen na Kabatach

Basen Aqua Relaks to Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji, które jest w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Basen jest czysty, nowoczesny i doskonale wyposażony. Sprawdzi się jako miejsce dla osób chcących popływać, jak i tych, którym zależy po prostu na wypoczynku w wodzie. Jest idealnym obiektem również dla dzieci i młodzieży.

Co ważne, na terenie basenu Aqua Relaks znajdziesz nie tylko nowoczesne wyposażenie i komfortowe warunki, ale również naszą wykwalifikowaną kadrę, która sprawi, że poczujesz się bezpiecznie. Obsługa, instruktorzy PAAR oraz wykwalifikowani ratownicy każdego dnia dbają o to, by wszystkie osoby odwiedzające basen mogły czerpać przyjemność z pływania w idealnych warunkach.

Skorzystaj z oferty basenu Aqua Relaks

To, co wyróżnia ofertę basenu Aqua Relaks, to nie tylko idealne warunki, dopasowane do potrzeb dorosłych i dzieci, ale również przystępne, atrakcyjne ceny. Dzięki temu spełnienie marzeń o regularnym uprawianiu sportu jest w zasięgu twojej ręki. Przekonaj się o tym już dziś i zacznij regularnie pływać.