Podział grup :

GRUPA PRZEDSZKOLAKÓW

Najmłodsze dzieci (3-4 rok życia)

Grupa dla dzieci które dopiero zaczynają przygodę z wodą. Zajęcia te są prowadzone w małych grupach (maksymalnie 3 osobowych) przez  instruktorów PAAR znajdujących się w wodzie by zapewnić maksymalny komfort zajęć i 100% bezpieczeństwo. Nasze wyselekcjonowane zabawy wynikające z długoletniego doświadczenia połączone z elementami nauki pływania są najlepsza formą adaptacji dzieci z środowiskiem wodnym od najmłodszych lat ich życia. Małe grupy gwarantują indywidualny sukces każdego dziecka.

GRUPA RYBEK

Dzieci ( 5-6 lat)

Grupa dla dzieci, które są już oswojone z wodą i zaczynają prawdziwą przygodę z pływaniem. Zajęcia te są prowadzone w małych grupach (maksymalnie 4 osobowych ) przez  instruktorów PAAR znajdujących się w wodzie by dzieci czuły się bezpiecznie i swobodnie mogły pokonywać kolejne ćwiczenia.

W tej grupie realizujemy opracowany przez nas autorski program nauki pływania oparty na wieloletnim doświadczeniu w pracy z dziećmi.
REKINY

Grupa Zaawansowana

Grupa jest przeznaczona dla starszych dzieci, które potrafią pływać 2 stylami. Zajęcia te są prowadzone w małych grupach (maksymalnie 7 osobowych ) przez  instruktorów PAAR którzy koordynują zajęcia i zwracają uwagę na elementy techniczne podczas nauki pływania

W tej grupie realizujemy opracowany przez nas autorski program nauki pływania oparty na wieloletnim doświadczeniu w pracy z dziećmi.

Dlaczego taki podział?

 

Rozwój każdego dziecka przebiega w sposób indywidualny. Czy dziecko rozwija się harmonijnie i optymalnie zależy w dużej mierze od bodźców dostarczanych z otoczenia. Jego rozwój od najmłodszych lat warunkuje poziom funkcjonowania w przyszłości, dlatego też wspieranie tego rozwoju ma ogromne znaczenie. Wsparcie udzielane może być na wiele sposobów jednak aktywnością, która kompleksowo stymuluje dziecko jest niewątpliwie pływanie i w ogóle środowisko wodne. Warto zatem przyjrzeć się jakie korzyści przynosi dziecku nauka pływania, jak wpływa ona na jego rozwój psychomotoryczny, aby świadomie
troszczyć się o przyszłość swojego dziecka.

Zapraszamy na strone internetową www.paar.edu.pl oraz facebooka facebook.pl/polskaakademiaaktywnegorozwoju

Widzimy się na basanie juz od 8 września. miłego pływania! Indywidualne podział grup!

By | 2017-03-21T18:54:09+00:00 Sierpień 24th, 2016|artykuły|0 Comments

Leave A Comment