Paar Instruktorzy III

MARCIN CZUŁKOWSKI

Nauczyciel szkolny z wieloletnim doświadczeniem jak i akademicki. Organizator lata i zimy w mieście. Współorganizator Ogólnopolskich Igrzysk Osób Niepełnosprawnych. Organizator obozów letnich jak i zimowych. Trener lekkiej atletyki, instruktor pływania, narciarstwa zjazdowego. Trener personalny po licznych kursach z dietetyki i suplementacji. W sporcie amatorskim i wyczynowym spędzone ponad 25 lat. Zainteresowania: pływanie, narciarstwo, windsurfing, snorkeling i żeglowanie…

 

ALDONA JANICKA

Absolwentka wychowania fizycznego  w Częstochowie i studiów podyplomowych z pedagogiki w Łodzi. Na codzień pracuje jako nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej.  Instruktor pływania, narciarstwa zjazdowego oraz fitness. Ratownik WOPR. Lubi podróżować i aktywnie spędzać wolny czas.

ERYKA ORŁOWSKA

Dyplomowany Instruktor Sportu- specjalność PŁYWANIE. Studentka Akademii Obrony Narodowej na kierunku Inżynieria Systemów Bezpieczeństwa. Ze sportem związana od najmłodszych lat, pasją do pływania zarażona przez tatę. Poza pływaniem interesuje się tańcem i fitnessem, jako mała dziewczynka tańczyła balet. Otwarta na nowe dyscypliny sportu, chętnie próbuje nowych wyzwań. Eryka to instruktor wszechstronny, sumienny, wymagający, zawsze nastawiony pozytywnie do życia. Swoją energią i zaangażowaniem potrafi zmobilizować każdego do dużego wysiłku. Praca z ludźmi to dla niej ogromna przyjemność.

 

SEBASTIAN WITEK

Jestem absolwentem  Akademii Wychowania Fizycznego. Moją
w Warszawie. Oprócz bycia instruktorem pływania ukończyłem kurs wychowawcy kolonijnego i
animatora czasu wolnego. Moją pasją są podróże i sport. Uwielbiam nauczać pływać dzieci i dorosłych. Zawsze na pierwszym miejscu stawiam profesjonalizm w mojej pracy

JERZY GAJEWSKI

Magister Warszawskiego AWF-u, absolwent podyplomowych studiów z Dietetyki Instytutu Żywności i żywienia.Dyplomowany instruktor sportu z: pływania, narciarstwa, kulturystyki i windsurfingu. Na swoich treningach dogaduje się świetnie zarówno z dziećmi jak i dorosłymi. Zawsze w miłej i przyjaznej atmosferze, skrupulatnie i cierpliwie przekazuje swoją wiedzę. Interesuje się zdrowym stylem życia, treningiem funkcjonalnym, wspinaczką oraz dietetyką. Oprócz zajęć z pływania, prowadzi treningi funkcjonalne (siłownia, outdoor), szlifuje narciarskie umiejętności podopiecznych oraz układa diety i chętnie służy porada zarówno dietetyczną jak i treningową.

Paar Instruktorzy III

By | 2017-09-12T18:08:26+00:00 Sierpień 30th, 2016|artykuły|0 Comments

Leave A Comment