O nas 2017-05-01T23:32:35+00:00

Kilka słów o Nas 😉

O Nas

PAAR czyli Polska Akademia Aktywnego Rozwoju to przede wszystkim Klub Sportowy, w którym każdy Mieszkaniec dzielnicy Ursynów i Włochy zazna smaku satysfakcji z osiągniętych postępów w pływaniu.

Ze sportem jesteśmy związani od najmłodszych lat.

Poprzez pracę na wielu obiektach sportowych w Warszawie w charakterze instruktorów pływania oraz trenerów personalnych zdobyliśmy szerokie doświadczenie w nauce pływania. Kiedy przyglądaliśmy się panującym standardom podczas prowadzonych zajęć, doszliśmy do wniosku, że dzieci które pływają w dużych 10-15 osobowych grupach prowadzonych przez jednego instruktora nie korzystają w pełni z zajęć, co przekłada się na efekty i wydłuża czas nauki pływania.

Bardzo często dochodziło do sytuacji, że dzieci nie widząc postępów zniechęcały się do dalszych zajęć i samego pływania. Wtedy właśnie 11.03.2013 r. postanowiliśmy wyznaczyć wysokie standardy i stworzyć nową markę nauki pływania SwimZone.

nauka pływania o nas paar

A już rok później przybraliśmy nowe barwy i wspólnymi siłami rozpoczęliśmy działalność edukacyjną działalność Klubu pływackiego stowarzyszenia PAAR czyli Polska Akademia Aktywnego Rozwoju, która zawsze na pierwszym miejscu będzie stawiała jakość prowadzonych zajęć!!!
W czasach w których dzieci mają dużo różnorodnych zajęć, a rodzice często pracują w nienormowanych godzinach pracy trudno jest znaleźć czas na kolejne zajęcia. Dlatego właśnie dysponujemy liczną kadrą instruktorów i trenerów pływania oraz stworzyliśmy elastyczny grafik by zadowolić nawet najbardziej wymagających.
Dla nas ważny jest Państwa czas, dlatego jeżeli chcecie by dziecko pływało w grupie a jego brat lub siostra miało w tym samym czasie zajęcia indywidualne nie stanowi to dla nas żadnego problemu. Córka pragnie pływać z panią trenerką, a syn z panem trenerem to dla nas to żaden problem ponieważ w naszej szkole nauki pływania pracuje przeszło 20 instruktorów i trenerów.