NARTY ALPY OBÓZ FERIE 2017 2017-05-01T23:32:33+00:00

#1 Alpy Dolomity

Ferie 2017 18.02-26.02.2017

Wyjazd na narty dla całej rodziny! Alpy Dolomity

Moc atrakcji dla całej rodziny, HOTEL****,  strefa SPA, szkoła narciarska, zajęcia językowe „Winter Adventure With English” Hotel znajduje się w odległości niecałego kilometra od najbliższych wyciągów. Z naszego miejsca zamieszkania możemy ruszać na wiele stoków narciarskich, które oferują nam włoskie dolomity.

MOC ATRAKCJI !!!

Wyjazd Alpy:
Atrakcje:
Codzienne szkolenia narciarskie:
Dzieci 4h dziennie +1h przerwy na lunch
Dorośli 2h dziennie
Trzy poziomy zaawansowania dla dzieci oraz dwa poziomy zaawansowania dla dorosłych.

Popołudnia :
Popołudniowe animacje dla dzieci- gry, zabawy, Zimowe przedszkole.
Zajęcia z języka angielskiego dla dzieci. „Winter adventure with english”
Imprezy okazjonalne dla rodziców
Wspólne wyjścia na miasto
Nocna jazda na nartach- dla chętnych rodziców organizujemy wieczorne wyjście na narty i świetną zabawę na apresski

Zakwaterowanie:
Nasze zakwaterowanie będzie w czterogwiazdkowym hotelu **** Grand hotel des Alpes, znajdującym się w klimatycznej alpejskiej miejscowości San Martino Di Castrozza. Hotel ten gwarantuje rodzinną atmosferę, komfortowe pokoje, miłą obsługę oraz doskonałą włoską kuchnię. Hotel znajduje się w odległości niecałego kilometra od najbliższych wyciągów. Z naszego miejsca zamieszkania możemy ruszać na wiele stoków narciarskich, które oferują nam włoskie dolomity. W ciągu wyjazdu możemy odwiedzić nawet cztery duże ośrodki narciarskie, które zagwarantują wspaniałą rozrywkę nawet najbardziej wymagającym narciarzom.

Wyżywienie:
Śniadania w formie bufetu
Obiadokolacje

Hotel oferuje:
Strefę Spa, w której znajdują się cztery sauny, strefa relaksu i niewielka siłownia.
Goście hotelu mają darmowy dostęp do SPA.
Dodatkowo płatne są również masaże i zabiegi pielęgnacyjne w strefie SPA.

San Martino di Castrozza
Teren narciarski w San Martino di Castrozza i Passo Rolle znajduje się wewnątrz Parku Paneveggio – Pale di San Martino, jest to połączenie świetnej infrastruktury narciarskiej z piękną i dziewiczą przyrodą.

Kadra i szkolenie:
Oferujemy profesjonalne szkolenie narciarskie zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Nasi instruktorzy sprawią że Ty i Twoje dziecko zakochacie się w białym szaleństwie. Dzieci będą miały intensywne 4 godzinne szkolenie na stoku z przerwą na lunch, a dorośli szkolenia dwugodzinne przed i po lanczu na dwóch poziomach zaawansowania. Gwarantujemy miłą atmosferę i skuteczną naukę.

HOTEL ****
Profesjonalne szkolenie narciarskie
Dostęp do strefy SPA
Animacje i zimowe przedszkole dla dzieci
Apres Ski i Nocna jazda
Hotel w bliskiej odległości od stoku
Przedwyjazdowa szkółka narciarska

Animacje i zimowe przedszkole dla dzieci oraz nauka języka angielskiego:
Po ciężkim narciarskim dniu masz ochotę na chwilę relaksu, a dzieci wciąż tryskają energią?
Tu z pomocą przybywają nasi instruktorzy i lektorzy, którzy zorganizują czas dla dzieci, a ty spokojnie odpoczniesz po dniu pełnym wrażeń 🙂

Apres Ski i Nocna jazda:
Apres Ski, czyli narty, narty, a później co? Świetna zabawa przy muzyce na stoku oraz pyszny smak grzanego wina i bombardino, a i oczywiście więcej nart tylko na oświetlonym stoku. A dzieci? A dzieci w tym czasie zostaną pod naszą opieką w hotelu. Baw się i kożystaj z nart cały dzień.

Hotel w bliskiej odległości od stoku:
Na najbliższy stok dojdziemy spacerem w 5 minut, a na stok na którym będziemy mieć do wyboru mnóstwo tras dojedziemy autokarem w 5 minut. Szybko, pięknie i przyjemnie 🙂

Przedwyjazdowa szkółka narciarska:
Nasz tegoroczny HIT! Jeśli chcesz jechać w Dolomity i naprawdę cieszyć się z wielkiego wyboru tras o różnych stopniach trudności ale Ty lub Twoje pociechy nie potrafią jeszcze jeździć lub uczą się dopiero jeździć na nartach, to jest to rozwiązanie dla Ciebie:)
Nasze zajęcia na Górce Szczęśliwickiej wystartują w Grudniu i będą trwały do samych ferii. W tym czasie jesteśmy w stanie przygotować was do wyjazdu w Alpy!
Naucz się i korzystaj z ferii w Dolomitach 🙂

Nauka Angielskiego:
Na naszym wyjeździe oferujemy państwu również możliwość nauki języka angielskiego dla dzieci w ramach zajęć popołudniowych. Zajęcia będą prowadzone na dwóch poziomach zaawansowania.
Podczas obozu zajęcia z angielskiego odbędą się cztery razy.

DOROŚLI STANDARD

• TRANSPORT
  • SKIPASS (6dni) + 167 Euro

Rabaty:

• Dla dziecka poniżej 8 roku życia, które na obozie jest z osobą dorosłą SKIPASS gratis 🙂
  • 400 zł dziecko do 3 roku życia w pokoju z dwójką rodziców
  • 50 zł dla trzeciej osoby w pokoju (dotyczy tylko osoby dorosłe)

TAK BAWILIŚMY SIĘ ROK TEMU