KADRA INSTRUKTORÓW I TRENERÓW PŁYWANIA 2017-09-15T12:55:46+00:00

KADRA INSTRUKTORÓW I TRENERÓW PAAR <3

Woda to niebezpieczny żywioł. Jeśli więc zamierzasz go poskromić, nauczyć się pływać i nurkować, trafiłeś doskonale. Wykwalifikowana kadra instruktorów i trenerów PAAR to ludzie z odpowiednim wykształceniem kierunkowym oraz doświadczeniem w pracy z dziećmi i dorosłymi. Umiemy pracować z kursantami indywidualnymi i z grupami. Stosujemy metody aktywizujące i pomagamy pokonać lek przed kontaktem z wodą.

Nasze osobiste pasje związane ze sportem i zdrowym trybem życia oraz uprawiane przez nas zawody znacznie ułatwiają nam nawiązywanie kontaktów z kursantami w każdym wieku. Doskonałe wykształcenie, bogate doświadczenie, empatia i zaangażowanie – oto przepis na instruktora czy trenera, który potrafi zaszczepić swoje sportowe pasje u kursantów.

PAULINA BATORZYŃSKA

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie (Filia w Białej Podlaskiej), kierunek: Wychowanie Fizyczne, a obecnie studentka studiów doktoranckich  Nauk o Kulturze Fizycznej, również w AWF Warszawa. Swoje umiejętności miała także okazję zdobywać podczas stypendium naukowego na Uniwesytecie Lizbińskim, wydział: Faculdade de Motricidade Humana (Human Kinetics).

Pięcioletnie studia umożliwiły zdobycie specjalistycznej wiedzy, a tym samym legitymacji instruktora z poszczególnych dyscyplin:

– instruktor samoobrony i sztuk walki

– instruktor gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej

– Instruktor pływania

– Instruktor Fitness nowoczesne formy gimnastyki oraz uczestnictwo w kursach i szkoleniach:

Masaż I-ego i II-ego stopnia, Wychowawca wypoczynku dzieci i młodzieży, Ratownik WOPR w stopniu zawodowym, Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy, Sternik Motorowodny, Sędzia lekkoatletyczny, Aqua Fitness, Adaptacja do środowiska wodnego niemowląt i małych dzieci.

Na co dzień nauczyciel Wychowanie Fizycznego w szkole ponadgimnazjalnej. Oprócz wymarzonej pracy z dziećmi i młodzieżą, w wolnej chwili jako była zawodniczka w kick-boxingu lubi założyć rękawicę i trochę poboksować. Jej pasją jest przede wszystkim sport, jak również podróże i poznawanie nowych kultur. W wolnej chwili lubić chwycić za dobrą, pełną napięcia książkę.

ERYKA ORŁOWSKA

Dyplomowany Instruktor Sportu- specjalność PŁYWANIE. Studentka Akademii Obrony Narodowej na kierunku Inżynieria Systemów Bezpieczeństwa. Ze sportem związana od najmłodszych lat, pasją do pływania zarażona przez tatę. Poza pływaniem interesuje się tańcem i fitnessem, jako mała dziewczynka tańczyła balet. Otwarta na nowe dyscypliny sportu, chętnie próbuje nowych wyzwań. Eryka to instruktor wszechstronny, sumienny, wymagający, zawsze nastawiony pozytywnie do życia. Swoją energią i zaangażowaniem potrafi zmobilizować każdego do dużego wysiłku. Praca z ludźmi to dla niej ogromna przyjemność.

JERZY GAJEWSKI

Magister Warszawskiego AWF-u, absolwent podyplomowych studiów z Dietetyki Instytutu Żywności i żywienia.Dyplomowany instruktor sportu z: pływania, narciarstwa, kulturystyki i windsurfingu. Na swoich treningach dogaduje się świetnie zarówno z dziećmi jak i dorosłymi. Zawsze w miłej i przyjaznej atmosferze, skrupulatnie i cierpliwie przekazuje swoją wiedzę. Interesuje się zdrowym stylem życia, treningiem funkcjonalnym, wspinaczką oraz dietetyką. Oprócz zajęć z pływania, prowadzi treningi funkcjonalne (siłownia, outdoor), szlifuje narciarskie umiejętności podopiecznych oraz układa diety i chętnie służy porada zarówno dietetyczną jak i treningową.