Loading...
KADRA INSTRUKTORÓW I TRENERÓW PŁYWANIA 2017-06-30T08:20:48+00:00

KADRA INSTRUKTORÓW I TRENERÓW PAAR <3

Woda to niebezpieczny żywioł. Jeśli więc zamierzasz go poskromić, nauczyć się pływać i nurkować, trafiłeś doskonale. Wykwalifikowana kadra instruktorów i trenerów PAAR to ludzie z odpowiednim wykształceniem kierunkowym oraz doświadczeniem w pracy z dziećmi i dorosłymi. Umiemy pracować z kursantami indywidualnymi i z grupami. Stosujemy metody aktywizujące i pomagamy pokonać lek przed kontaktem z wodą.

Nasze osobiste pasje związane ze sportem i zdrowym trybem życia oraz uprawiane przez nas zawody znacznie ułatwiają nam nawiązywanie kontaktów z kursantami w każdym wieku. Doskonałe wykształcenie, bogate doświadczenie, empatia i zaangażowanie – oto przepis na instruktora czy trenera, który potrafi zaszczepić swoje sportowe pasje u kursantów.

PAULINA BATORZYŃSKA

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie (Filia w Białej Podlaskiej), kierunek: Wychowanie Fizyczne, a obecnie studentka studiów doktoranckich  Nauk o Kulturze Fizycznej, również w AWF Warszawa. Swoje umiejętności miała także okazję zdobywać podczas stypendium naukowego na Uniwesytecie Lizbińskim, wydział: Faculdade de Motricidade Humana (Human Kinetics).

Pięcioletnie studia umożliwiły zdobycie specjalistycznej wiedzy, a tym samym legitymacji instruktora z poszczególnych dyscyplin:

– instruktor samoobrony i sztuk walki

– instruktor gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej

– Instruktor pływania

– Instruktor Fitness nowoczesne formy gimnastyki oraz uczestnictwo w kursach i szkoleniach:

Masaż I-ego i II-ego stopnia, Wychowawca wypoczynku dzieci i młodzieży, Ratownik WOPR w stopniu zawodowym, Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy, Sternik Motorowodny, Sędzia lekkoatletyczny, Aqua Fitness, Adaptacja do środowiska wodnego niemowląt i małych dzieci.

Na co dzień nauczyciel Wychowanie Fizycznego w szkole ponadgimnazjalnej. Oprócz wymarzonej pracy z dziećmi i młodzieżą, w wolnej chwili jako była zawodniczka w kick-boxingu lubi założyć rękawicę i trochę poboksować. Jej pasją jest przede wszystkim sport, jak również podróże i poznawanie nowych kultur. W wolnej chwili lubić chwycić za dobrą, pełną napięcia książkę.

PIOTR ZIELIŃSKI

Absolwent uczelni AWF Warszawa oraz AWFiS Gdańsk. Pedagog z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Od dzieciństwa związany z profesjonalnym sportem. Kariera zawodnicza w klubach piłkarskich takich jak Lechia Gdańsk, Zagłębie Sosnowiec, Wisła Płock. Dyplomowany instruktor sportu specjalizujący się w dyscyplinach pływania, tenisa ziemnego, piłki nożnej, narciarstwa zjazdowego. Czynny ratownik wodny WOPR. Instruktor gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej oraz pływania korekcyjno-kompensacyjnego.  Na swoich zajęciach / treningach potrafi jak nikt inny zmotywować do ciężkiej pracy oraz wykrzesać ostatnia krople potu, kładąc przy tym ogromny nacisk na technikę wykonywanego ruchu.

HANNA SZLACHCIKOWSKA

Fizjoterapeutka, laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Młodych Fizjoterapeutów, propagator zdrowego trybu życia (prowadzenie wykładów, warsztatów, obozów odchudzających, szerzenie aktywności fizycznej poprzez promowanie jej różnorodnych form).W swojej pracy zajmuje się usprawnianiem i poprawą postawy poprzez prowadzenie zajęć grupowych, terapii indywidualnych, treningów sportowych w wodzie. Wiedzę i doświadczenie czerpie zarówno z praktyki własnej, jak i licznych kursów odbytych w Polsce i za granicą. Ruch jako lek nie ma substancji ani opakowania. Substancją tego leku jest pomysł zrodzony z nauki i doświadczenia. Jego podanie wymaga prawdziwego mistrzostwa. Przekazanie go choremu wraz z osobowością i sercem czyni ten lek niezastąpionym.To słynna maksyma profesora W. Degi, którą staram się realizować w mojej pracy. Jako absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, na kierunku fizjoterapii, obrałam sobie za cel propagowanie aktywności fizycznej. Próbuję realizować to zarówno prowadząc terapię indywidualną, zajęcia grupowe, treningi w wodzie, czy prowadząc obozy odchudzająco–kondycyjne. Wiem, że podstawą efektów jest odpowiednia motywacja, która może wynikać jedynie z pełnego zaangażowania obu stron. Dlatego staram się cały czas doszkalać – jeżdżę na konferencje, np. Forum Praktyków Skoliozy, uczestniczę w międzynarodowych zjazdach, na których poruszana jest tematyka aktywności w różnych grupach wiekowych czy adaptacja treningów sportowych dla osób niepełnosprawnych. Oprócz podstawowych kursów, jak: kurs masażu klasycznego, tajskiego, terapia manualna, terapia tkanek miękkich, czy ćwiczenia na dużych piłkach gimnastycznych, staram się też szukać inspiracji na innych polach. Zostałam zatem instruktorem Pilatesu „do zadań specjalnych”, czyli do wykorzystywania tej metody po porodzie, przy bólach kręgosłupa i u osób starszych. Wszystko, aby mieć jeszcze więcej narzędzi do pracy z moimi pacjentami. Dzięki mojej pasji udaje mi się również osiągać małe sukcesy, jak choćby zdobycie II miejsca w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodych Fizjoterapeutów.  Każda osoba, z którą się spotykam, uczy mnie czegoś nowego, jest wyzwaniem, a jej cele i pragnienia stanowią napęd do rozwoju i kreatywnego używania mojej wiedzy.

KATARZYNA OLESZCZUK

Trenerka  dla której pływanie do całe życie. Związana z tym sportem od najmłodszych lat. Uczestniczka wielu maratonów pływackich.  Absolwentka AWF w Warszawie, kierunek wychowanie fizyczne.

Jest również instruktorem narciarstwa zjazdowego, gimnastyki korekcyjnej.

MARCIN CZUŁKOWSKI

Nauczyciel szkolny z wieloletnim doświadczeniem jak i akademicki. Organizator lata i zimy w mieście. Współorganizator Ogólnopolskich Igrzysk Osób Niepełnosprawnych. Organizator obozów letnich jak i zimowych. Trener lekkiej atletyki, instruktor pływania, narciarstwa zjazdowego. Trener personalny po licznych kursach z dietetyki i suplementacji. W sporcie amatorskim i wyczynowym spędzone ponad 25 lat. Zainteresowania: pływanie, narciarstwo, windsurfing, snorkeling i żeglowanie…

JERZY GAJEWSKI

Magister Warszawskiego AWF-u, absolwent podyplomowych studiów z Dietetyki Instytutu Żywności i żywienia.Dyplomowany instruktor sportu z: pływania, narciarstwa, kulturystyki i windsurfingu. Na swoich treningach dogaduje się świetnie zarówno z dziećmi jak i dorosłymi. Zawsze w miłej i przyjaznej atmosferze, skrupulatnie i cierpliwie przekazuje swoją wiedzę. Interesuje się zdrowym stylem życia, treningiem funkcjonalnym, wspinaczką oraz dietetyką. Oprócz zajęć z pływania, prowadzi treningi funkcjonalne (siłownia, outdoor), szlifuje narciarskie umiejętności podopiecznych oraz układa diety i chętnie służy porada zarówno dietetyczną jak i treningową.

ERYKA ORŁOWSKA

Dyplomowany Instruktor Sportu- specjalność PŁYWANIE. Studentka Akademii Obrony Narodowej na kierunku Inżynieria Systemów Bezpieczeństwa. Ze sportem związana od najmłodszych lat, pasją do pływania zarażona przez tatę. Poza pływaniem interesuje się tańcem i fitnessem, jako mała dziewczynka tańczyła balet. Otwarta na nowe dyscypliny sportu, chętnie próbuje nowych wyzwań. Eryka to instruktor wszechstronny, sumienny, wymagający, zawsze nastawiony pozytywnie do życia. Swoją energią i zaangażowaniem potrafi zmobilizować każdego do dużego wysiłku. Praca z ludźmi to dla niej ogromna przyjemność.  

SEBASTIAN WITEK

Jestem absolwentem  Akademii Wychowania Fizycznego. Moją
w Warszawie. Oprócz bycia instruktorem pływania ukończyłem kurs wychowawcy kolonijnego i
animatora czasu wolnego. Moją pasją są podróże i sport. Uwielbiam nauczać pływać dzieci i dorosłych. Zawsze na pierwszym miejscu stawiam profesjonalizm w mojej pracy.

ALDONA JANICKA

Absolwentka wychowania fizycznego  w Częstochowie i studiów podyplomowych z pedagogiki w Łodzi. Na codzień pracuje jako nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej.  Instruktor pływania, narciarstwa zjazdowego oraz fitness. Ratownik WOPR. Lubi podróżować i aktywnie spędzać wolny czas.