Dlaczego warto pływać z nami 2017-05-23T10:37:56+00:00

DLACZEGO WARTO  PŁYWAĆ Z NAMI ?

• Małe grupy
  • Wykwalifikowana kadra

• Nauka przez zabawę

• Odrabianie nieobecności

• Indywidualne podejście do klienta

• Zajęcia terapeutyczne

• U nas nie przepadają żadne zajęcia! W przypadku nieobecności dziecka na zajęciach grupowych lub indywidualnych istnieje możliwość  odrobienia tych zajęć w inny dzień!

• Zajęcia  prowadzimy w małych grupach 5-6 osobowych przez dwóch instruktorów pływania. Dzieci pływają na zarezerwowanym torze dlatego osoby postronne nie przeszkadzają w zajęciach. Przy tak małych grupach trenerzy są w stanie zająć się indywidualnie każdym dzieckiem.

• Zawsze podchodzimy indywidualnie do każdego klienta i jego oczekiwań. Prowadząc zajęcia przez cały tydzień jesteśmy w stanie znaleźć termin zajęć który zadowoli każdego. Mając wiele rezerwacji oraz dysponując dużą kadrą trenerską nie będzie problemu by Państwa dzieci pływały w dwóch  różnych grupach o różnym poziomie zaawansowania w tym samym czasie. Zajęcia mogą trwać 30, 45 lub 60 minut. Istnieje możliwość organizowanie zajęć dla grupy dzieci z jednaj klasy lub przedszkola.

• Nasze kursy są prowadzone przez zabawę w trakcie której przemycamy ważne elementy nauki pływania jak. np oswajanie się z wodą. Pływają z nami dzieci które często były zrażone do nauki pływania poprzez rutynę na zajęciach w innych szkołach.

• Nasz zespół tworzą osoby mające duże doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Kadra posiada wykształcenie wyższe z zakresu m.in wychowania fizycznego, treningu sportowego,  fizjoterapii, pedagogiki, pedagogiki specjalnej. Są to osoby których pasją jest nauka pływania i praca z dziećmi. Wszyscy nasi pracownicy są Ratownikami WOPR oraz mają skończone kursy z zakresu Kwalifikowanej pomocy przedmedycznej (KPP).

SPEŁNIAMY WASZE MARZENIA!

Click edit button to change this text.